آسایاد

نقطه شروع یادگیری

خانه / آسایاد / دوره آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده (۲۰۱۶)

دوره آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده (۲۰۱۶)

برنامه نویسی اندروید

دوره آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده (۲۰۱۶)

کاملترین پکیج آموزش ویدیویی برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی

 

دوره ی آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده مجموعه آموزش هایی هست که در آن مباحث فوق مقدماتی تا فوق پیشرفته برنامه نویسی اندروید به زبان ساده و با مثال بیان شده است. در این دوره بر خلاف دوره هایی که هم اکنون موجود هستند حتی به کوچکترین جزییات پرداخته شده که این موضوع باعث میشه مشکلات و خطاهایی که در حین انجام پروژه های واقعی واسه هر برنامه نویس پیش میاد به حداقل برسه.

 

 

نمایش آنلاین فیلم معرفی دوره

 

استاندارد نویسی

در این دوره سعی شده که از همون شروع کار استاندارد نویسی یک قانون باشه چون نرم افزاری که به صورت استاندارد نوشته نشه هم احتمال خطاهای زیادی در حین اجرا توسط کاربران وجود داره و هم خود برنامه نویس همیشه این دلهره رو داره که آیا این برنامه بر روی همه ی دیوایس ها کار میکنه یا close Force میده.

مثلا خیلی از برنامه نویسان برای نامگذاری یک دکمه از فایل String  و یا برای مقدار دهی عددی برای سایز یک آیتم از فایل Dimens استفاده نمیکنن.(به فایل String و Dimens در این آموزش به صورت کامل پرداخته شده ) یا اینکه ما در این آموزش سعی داریم از اخطارهای زرد رنگی که برای پیشبرد برنامه جلوی ما رو نمیگیرن اما این احتمال وجود داره که در آینده مشکلاتی ایجاد بشه جلوگیری کنیم.

 

فصل بندی (مناسب برای همه)

این دوره به صورت فصل های مجزا در خدمت شما عزیزان قرار میگیره. فصل اول رو به معرفی و شروع یادگیری برنامه نویسی جاوا به زبان ساده اختصاص دادیم تا بدون هیچ پیش نیازی بتونید بخوبی با این دوره برنامه نویسی اندورید رو شروع کنید. این دوره برای تمام افرادی که میخواهند برنامه نویسی اندروید رو یاد بگیریند مناسبه چون همه چیز رو از اول و جز به جز آموزش دادیم. از فصل دوم به بعد سراغ یادگیری ساختن اپلیکیشن های اندرویدی میریم. اول یادگیری پایه و اساس برنامه نویسی اپلیکیشن اندرویدی رو داریم و بعد بصورت حرفه ای تر یادگیری اندروید رو دنبال میکنیم. سعی میشه فاصله ی زمانی که مابین ارائه ی هر فصل هست به حداقل برسه تا شما عزیزان به طور پیوسته آموزشها رو دنبال کنید.

 

پشتیبانی (همراه شماییم)

این دوره به زبان شیرین فارسی است.  مدرس این دوره جناب مهندس سعید نوشادی هستند. مهندس نوشادی و تیم آسایاد پشتیبان شما هستند. در طول دوره با هر مشکلی رو برو شدید کافیه سوالاتون رو مطرح کنید. ما با افتخار و در اسرغ وقت حتما شما رو راهنمایی میکنیم و در طول یادگیری برنامه نویسی اندروید از شما حمایت میکینم.

 

سیاست دوره (با کیفیت و ارزان)

برای تولید و آماده سازی هر یک از اموزش های این دوره زحمت زیادی کشیده شده و ارزش واقعی آن قطعا بسیار بالاست. با این حال برای دریافت آموزش های که در این دوره ارائه میشه، هزینه ای که شما دوستان بابت اون پرداخت میکنید بسیار نا چیز هست. اینکار به این خاطر هست که همه دوستان بتونند به راحتی از این دوره استفاده کنند و از یادگیری برنامه نویسی اندروید لذت ببرند.

 

با خیال راحت شروع کنید

ما بر این باوریم که شما دوستان عزیز با طی کردن این دوره، به صورت تخصصی آماده ی شروع برنامه نویسی اندروید خواهید بود و از این تخصص پردرآمد و سودآور لذت خواهید برد و با ساخت اپلیکیشن های اندرویدی به درآمد خواهید رسید. با پیمودن این دوره شما هم همگام با این تکنولوژی گام های بلندی رو برای رسیدن به هدف و پیشرفت خودتون و جامعه ی برنامه نویسی ایرانی بردارید.

 

فهرست محتوای دوره آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده

فصل اول : معرفی و شروع یادگیری برنامه نویسی جاوا به زبان ساده (۱۹ درس)
درس ۱
۱۱:۳۶
درس ۱۲
۱۱:۲۵
درس ۱۸
۱۲:۰۲
درس ۱۹
۱۴:۲۴
دانلود یکجا فصل اول
شامل ۵ ساعت آموزش ارزشمند، با تخفیف ۳۱ درصد بیشتر برای شما فقط و فقط ۱۶۰۰۰ تومان
فصل دوم : یادگیری پایه و اساس برنامه نویسی اپلیکیشن اندرویدی (۳۴ درس)
درس ۳۷
۱۵:۰۰
درس ۴۰
۳۱:۰۰
درس ۴۱
۲۰:۰۰
دانلود یکجا فصل دوم
شامل ۱۷ ساعت آموزش ارزشمند، با تخفیف ۳۱ درصد بیشتر برای شما فقط و فقط ۲۸۰۰۰ تومان
فصل سوم : ورود به مباحث پیشرفته (۱۶ درس)
درس ۶۱
۳۳:۰۰
درس ۶۷
۴۵:۰۰
درس ۶۸
۲۵:۰۰
درس ۶۹
۱۳:۰۰
دانلود یکجا فصل سوم
شامل بیش از ۷ ساعت آموزش ارزشمند، با تخفیف ۳۱ درصد بیشتر برای شما فقط و فقط ۲۴۰۰۰ تومان
فصل چهارم : ادامه ی مباحث پیشرفته (۱۳ درس)
درس ۷۲
۲۰:۰۰
درس ۷۵
۳۳:۰۰
درس ۷۸
۲۱:۰۰
درس ۸۰
۳۱:۰۰
درس ۸۱
۲۴:۰۰
دانلود یکجا فصل چهارم
شامل بیش از ۶ ساعت آموزش ارزشمند، با تخفیف ۳۱ درصد بیشتر برای شما فقط و فقط ۲۷۰۰۰ تومان
فصل پنجم : برنامه نویسی پایگاه داده اندروید و مباحث مرتبط به وای فای (۶ درس)
درس ۸۳
۰۱:۳۰:۰۰
درس ۸۴
۵۰:۰۰
درس ۸۵
۳۰:۰۰
دانلود یکجا فصل پنجم
شامل بیش از ۲ ساعت آموزش ارزشمند، با تخفیف ۳۱ درصد بیشتر برای شما فقط و فقط ۱۸۰۰۰ تومان